Головна Новини Нововолинська Завдяки прокуратурі поповнено місцевий бюджет Нововолинська

Завдяки прокуратурі поповнено місцевий бюджет Нововолинська

66
0

Нововолинським відділом Володимир-Волинської місцевої прокуратури опрацьовано питання повноти вжитих Нововолинською міською радою заходів щодо контролю за сплатою забудовниками коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Встановлено, що у 2014 році низка підприємців та юридичних осіб завершили будівництво чи реконструкцію об’єктів комерційного призначення, однак при цьому не уклали договорів пайової участі у розвитку інфраструктури міста та не сплатили відповідних коштів у місцевий бюджет.

На вимогу прокуратури міською радою скеровано забудовникам відповідні проекти договорів.

Як наслідок, три приватних підприємця добровільно заключили угоди, згідно яких зобов’язані сплатити 80 тис. грн., а шість підприємців уже перерахували до бюджету майже 24 тис. грн.

Лише Товариство з обмеженою відповідальністю «Механічно-ливарний завод» відмовилося від виконання вимог закону, відтак Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Волинської області із позовом про стягнення з підприємства майже 65 тис. грн. упущеної громадою міста вигоди.Реклама у Нововолинську