Головна Новини Нововолинська Нововолинський театр «Авантюра» гастролював у Ризі

Нововолинський театр «Авантюра» гастролював у Ризі

80
0

Народний аматорський театр «Авантюра» під керівництвом режисера Олени Марків знають далеко за межами рідного Нововолинська. Шанувальники творчості нововолинців є у всіх куточках України та за кордоном.

Про високе визнання свідчить той факт, що за ініціативи чарівної жінки, щирої українки, котра проживає у Ризі, Люмили Варнакової -Захарчук та за підтримки Посольства України в Латвії і на запрошення Об’єднання українських товариств Латвії в особі голови цього товариства Ірини Дукуль артисти театру показали виставу в Академічній бібліотеці Латвійського університету – найбільшій книгозбірні Латвії, яка входить у п’ятірку найстаріших бібліотек Європи. Серед глядачів були тимчасовий повірений у справах України в Латвії Аліса Подоляк, керівник українського інформаційного центру Академічної бібліотеки Віктор Урвачев, кореспондент латвійського радіо Людмила Пилип, дипломати Посольства України та представники громадських громад Латвії, – пише Марія Олійчук.

Перед виставою «На перші гулі» актори народного аматорського театру «Авантюра» виконали музично-поетичну композицію, присвячену пам`яті нашої землячки, поетеси Світлани Костюк. Ведуча творчого вечора Людмила Варнакова-Захарчук зазначила: «Творчість українки Світлани Костюк відома по світу, повинні знати про неї і в Латвії». Від імені голови спілки українців в Латвії колектив відзначений дипломом «За вагомий внесок у розвиток української культури».

У програму перебування у Ризі, з 11 по 17 вересня, увійшла подорож до Стокгольму (Швеція) на паромі «Ізабелла» та вражаюча екскурсія у Юрмалу.
Ця надзвичайна поїздка стала можливою завдяки постійним глядачам театру «Авантюра»: Олександра Гоцки, директора ТзОВ «БРВ-Україна»; Бартоломія Козьола, технічного директора ТОВ «Кроноспан УА»; Вікторії Бубели, директора Нововолинського олійного заводу, Інни Гайдученко, генерального директора Групи Компанії «РОСА».Реклама у Нововолинську