Головна Новини Нововолинська “Атака”: Ігор Гузь представив новий громадський рух

“Атака”: Ігор Гузь представив новий громадський рух

68
0

Нардеп Ігор Гузь представив всеукраїнський громадський рух “Атака”. Мета руху – досить обширна: від просування України до НАТО та укріплення позицій в Балто-Чорноморському регіоні до патріотичного виховання молоді і утвердження історичної пам’яті. Про це нардеп пише на сторінці в соцмережі:

Ну що ж, наша команда готова представити Вам громадський рух “АТАКА”

Хто знає мене давно, то й вкурсі, що, я та мої однодумці, після Помаранчевої революції у 2005 році створили всеукраїнську молодіжну громадську організацію НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС, яка за цей час виховала тисячі патріотів і діє до сьогодні на чолі з Богдан Бальбуза.

Бандерштат – фестиваль українського духу також творіння нашого середовища і це без перебільшення культурне явище країни. До слова, цього року фестиваль відвідало 12 тисяч учасників.

Лише організовані форми мають шанс системно змінювати країну і такою формою для нас стає громадський рух АТАКА. Ідеологічна направленість без сумінву права та націоналістична. Спектр діяльності широкий. Від просування України до НАТО та укріплення позицій в Балто-Чорноморському регіоні до патріотичного виховання молоді і утвердження історичної пам’яті.

Політика? Напевне частково так, без неї тепер, на жаль, ніяк…

Разом зі мною люди, яким я вірю. З більшістю в команді вже не один рік, а з кимось – і всі сімнадцять. У кожного свій особистий досвід ведення громадсько-політичної діяльності, але переконаний: всі ми готові працювати для країни, як і кожен, хто готовий долучитися.

Тому, як то кажуть, до роботи, а Ви чекайте нас у Ваших містах. Планую найближчим часом відвідати кожен регіон країни, там і поспілкуємося більш предметно.

Наразі всю організаційну роботу веде моя помічниця Victoria Klymchuk – донька загиблого на фронті айдарівця Сергія Климчука.Реклама у Нововолинську