Головна Новини Нововолинська Аптеки Нововолинська де можна придбати пільгові лікарські засоби

Аптеки Нововолинська де можна придбати пільгові лікарські засоби

72
0

З  першого квітня 2017 року  у місті діє урядова  програма « Доступні ліки».

Ця програма  передбачена  для пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, цукровий діабет 2-го типу. Такі пацієнти звертаються до сімейного лікаря, їм виписують  рецепт зі знижкою або без доплати на ті лікарські засоби, які потрібні для лікування цих захворювань.

 З початку  дії програми  уже виписано 10 тисяч рецептів  на загальну суму  500 тис. гривень. У кінці вересня  за програмою «Доступні ліки» на місто виділені додаткові кошти у сумі 340 тис.грн.Тому звертаємось до пацієнтів, які страждають  підвищеним тиском, стенокардією, аритміями, серцевою недостатністю та тих, які перенесли інфаркт міокарду, хворіють бронхіальною астмою та цукровим діабетом, будь ласка, зверніться до свого сімейного лікаря та отримайте пільговий рецепт.

 Зараз в  аптечній  мережі, що працює по цій програмі, наявна велика кількість ліків без доплати пацієнта ( безкоштовних).

Такі препарати як бісопролол 5 мг,10 мг, метопролол 100 мг, аналаприл 20 мг, карведілол 25 мг, аміодарон 200 мг, верапаміл 80 мг, фурасемід, спіронолактон, гідрохлортіазид, дігоксин, нітрогліцерин, ізомік 5 мг, інгалятори : сальбутамол, будесонід,  беклометазон, препарати для лікування цукрового діабету:  діаформін 500 мг,діаформін 850 мг,гліклазид 80 мг  за рецептом лікаря відпускаються  безкоштовно.

Щоб покращити виписку пільгових ліків, щоденно у   кабінеті №48 дорослої  поліклініки  без талонів  з 8.00 до 13.00  проводить прийом сімейний лікар та виписує усім бажаючим пільгові рецепти, в інші години звертайтесь до свого сімейного лікаря.

 Попередній запис на прийом  до сімейних лікарів проводиться у реєстратурі з 8.00 до 18.00 при зверненні та за телефоном:  у поліклініці для дорослих: 4-92-13, 3-67-51, моб. 068 92529 90
                             амбулаторії ЗПСМ №1, 5-й мікрорайон 6: 4-60-30
                              амбулаторії смт. Благодатне: 9-56-13

Ліки  по урядовій  програмі  відпускаються:

в аптеці «Вестфарм»: вул.Б.Шевченка 8, аптеці «Вестфарм»:  вул. Винниченка 6, у аптечному  пункті «Вестфарм»: пр.Перемоги 7 та  аптечному  пункті « «Вестфарм»: смт. Благодатне, вул. Перемоги 20, Аптека «Волиньфармпостач» ( Аптека №111): пр. Перемоги 7 , аптеці ПП «ФК Здорова  родина» : 15-й мікрорайон 15, «ФК Здорова  родина»: вул. Винниченка  та аптечній мережі «Подорожник»-аптека
«Подорожник»: вул.Стуса 2, та «Подорожник»:вул.Перемоги 12, аптека
« Подорожник»: 15-й мікрорайон, аптека « Подорожник»: вул.Б. Шевченка 40.

 Управління Нововолинської лікарні. Реклама у Нововолинську