Головна Політика Явка на 16:00 – 26,12%: Як голосують нововолинці на місцевих виборах. ФОТО

Явка на 16:00 – 26,12%: Як голосують нововолинці на місцевих виборах. ФОТО

358
0

25-го жовтня нововолинці обирають місцеву владу: голосують за депутатів міської, обласної, районної рад і за міського голову.

Явка виборців станом на 12:00 у Нововолинську була 12,31%. Загальна кількість виборців – 40 670, проголосували станом на 12:00 – 5 011, – пише БУГ

Станом на 16:00 явка склала 26,12% (10 624 виборців). 

Аби не було скупчення у приміщеннях, бажаючих проголосувати пропускають згідно черги. Люди очікують на вулиці. На дільницях є антисептики, виборцям роблять скринінг температури тіла, та просять їх дотримуватися безпечної дистанції.

Як розповіла журналістам голова ДВК в ліцеї №1, на дільниці був випадок, що приїхавши з Польщі, людина прийшла голосувати і не знайшла себе у списку виборців. На жаль, проголосувати не змогла. Додала, інший виборець зіпсував бюлетень і йому видали новий. Голова розповіла, що декілька людей, у яких виявили підвищену температуру, голосували в окремій кабінці.

Багато виборців витрачали чимало часу, аби розібратися в нових бюлетенях та правилах голосування. Особливо старше покоління, та й молоді знадобилося ретельно вичитувати інформацію.

Варто зауважити, що на ДВК відсутня інформація про кандидатів на посаду голови, однак як розповів голова ТВК Віктор Порплиця, вона не є обов’язковою. Матеріали із кандидатами на посаду депутатів рад є на кожній дільниці. Єдине, зауважує Порплиця, є випадки, що люди забирають їх з собою. На дільницю, яка розташована в Тернопільському університеті, уже підвозили нові матеріали про кандидатів.

Як голосували нововолинці – фоторепортаж:

 реклама у Нововолинськ