Нововолинський бізнес завжди позиціює себе як соціально відповідальний. А з початку війни ще активно волонтерить, – розповів мер міста Нововолинська Борис Карпус.
“Сьогодні мав нагоду особисто подякувати за благодійність Юлії Колесник, директорці ТзОВ «Волинська фабрика гофротари».
Пані Юлія активно волонтерить і допомагає нашим Захисникам. Бажаю їй та всім волонтерам наснаги та нових здобутків для нашої Перемоги! ” – додав голова громади.