Головна Перелік об’єктів оренди першого типу Рішення виконавчого комітету від 10 липня 2023 року № 280 “Про надання...

Рішення виконавчого комітету від 10 липня 2023 року № 280 “Про надання згоди на передачу...

536
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Виконавчий  комітет  Нововолинської  міської  ради

Волинської області

Р І Ш Е Н Н Я

10 липня 2023 року                       м. Нововолинськ                                     № 280

Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна та включення до Переліку об’єктів оренди першого типу

Відповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157-IX (далі – Закон), пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, рішення Нововолинської міської ради від 17.09.2020 №39/7 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська», листа комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» Нововолинської міської ради від 28.06.2023 № 2012/01-20, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 • Надати згоду комунальному некомерційному підприємству «Нововолинська центральна міська лікарня» Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єкта комунального майна згідно з додатком до рішення та включення цього об’єкта до Переліку об’єктів оренди першого типу.
 • Комунальному некомерційному підприємству «Нововолинська центральна міська лікарня» Нововолинської міської ради:
 • 2.1. Протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду у формі наказу.

  2.2. Внести інформацію про потенційний об’єкт оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною четвертою статті 6 Закону.

  2.3. Здійснити у разі необхідності переоцінку потенційного об’єкта оренди та збільшити балансову вартість майна згідно з результатами оцінки відповідно до правил бухгалтерського обліку до розміщення оголошення про передачу майна в оренду.

  2.4. Погодити з управлінням економічної політики зміст оголошення про передачу комунального майна в оренду на аукціоні до моменту його розміщення в ЕТС.

 • Управлінню економічної політики (Тетяна Корнійчук) оприлюднити інформацію про включення об’єкта оренди до Переліку першого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
 • Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Миколу Пасевича.
 • Міський голова                                                                                   Борис КАРПУС

  Тетяна Корнійчук 30586

  Додаток

  до рішення виконавчого комітету

  10 липня 2023 року № 280

  п/п Тип приміщення Площа, м2 Адреса приміщення Термін оренди 1 Частина нежитлового приміщення (будівля хірургічно-травматологічного корпусу, І поверх) 2,0 проспект Перемоги, 7 м. Нововолинськ

  до 5 років Керуюча справами                                                                   Валентина СТЕПЮК

  Начальник управління

  економічної політики                                                            Тетяна КОРНІЙЧУК  реклама у Нововолинськ