Головна Новини Нововолинська “Забіг у повзунках”: найменші мешканці змагалися за Перемогу

“Забіг у повзунках”: найменші мешканці змагалися за Перемогу

686
0

12 серпня, в рамках святкування Дня Молоді, відбувся захоплюючий захід “Спортивна Гонка Малят” під назвою “Забіг у повзунках” неподалік ТРЦ «FORest». Цей забіг об’єднав 27 наймолодших хлопчиків і дівчаток віком від 8 місяців до 1,2 року, – повідомляє міськрада.

Кожен малий учасник мав завдання пройти якомога швидше 4-метрову дистанцію, користуючись своїми найперший кроками. Батьки, старші брати та сестрички вболівали за своїх маленьких спортсменів, підбадьорюючи їх, викликаючи усмішки своїми улюбленими іграшками та солодощами. Судді уважно фіксували час кожного малюка.

Захід був вдалою нагодою для малюків продемонструвати свої спортивні досягнення. В кінці гонки, найспритніші учасники були визнані переможцями. Карім Шопук та Анна Рибка отримали заслужені титули переможців “Забігу у повзунках”.

Мер міста, Борис Карпус, привітав дітей та їхніх батьків і особисто вручав їм дипломи та подарунки. Найкращі малята отримали особливі нагороди – біговели, подарункові сертифікати та пухнасті пледи.

Хочемо висловити подяку підприємцям, які підтримали захід: Євгенію Дударчуку, власнику магазину Toby Market у Нововолинську, Юрію Сиротюку, власнику ТРЦ «FORest», а також Володимиру Грицаку, власнику кафе “Novik Coffee & Food”.Реклама у Нововолинську