Головна Без категорії На базі Нововолинського ліцею №2 запрацював літній клуб DECIDE Summer Clubs 2023

На базі Нововолинського ліцею №2 запрацював літній клуб DECIDE Summer Clubs 2023

1088
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Нововолинська громада стала однією з чотирьох територіальних громад Волині, які пройшли відбір і стали учасниками швейцарсько-українського проєкту DECIDE. В межах цієї ініціативи в Нововолинському ліцеї №2 діятиме літній клуб.

Сьогодні, 15 серпня, відбулося урочисте відкриття. Привітати учасників прибув міський голова Борис Карпус, його заступниця Ніна Шумська, начальник управління освіти Сергій Мороз, його заступниця Вікторія Римарчук і директори ліцеїв. Міський голова побажав змістовного відпочинку та позитивних вражень від участі в клубі та подарував діткам м’ячі.

200 здобувачів освіти будуть охоплені різними активностями: майстер-класами, розвагами, цікавими заняттями й активним відпочинком. 100 вихованців Нововолинського ліцею №2 і ще 100 – Нововолинського ліцею №1, №3 і №4.

Заняття у клубі та супровід будуть здійснювати педагоги, які попередньо пройшли серію тренінгів. У межах проєкту DECIDE для роботи в клубі громада отримала необхідне обладнання: спортивний інвентар, обладнання та безкаркасні меблі для облаштування зон відпочинку на відкритому просторі, канцтовари та принтер, розвиваючі ігри та книжки, комплект методичних розробок.

Працюватиме літній клуб протягом десяти днів.Реклама у Нововолинську