Головна Без категорії У історичному музеї запрацювала виставка художніх робіт випускників Нововолинської школи мистецтв

У історичному музеї запрацювала виставка художніх робіт випускників Нововолинської школи мистецтв

154
0

Джерело: Нововолинська міська рада

23 серпня у Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки дипломних робіт випускників художнього відділу міської дитячої школи мистецтв. Експозиція налічує близько 50 художніх творів.

Разом зі своїми наставницями Аллою Навроцькою, Оленою Кицею та Марією Булюк творча молодь виконала роботи у різноманітних художніх та декоративних техніках: живопис та графіка, колаж, писанкарство, аплікація з тканин, ниток, пластичних матеріалів, розпис на склі тощо.

Випускники художнього відділу школи мистецтв коротко розповіли присутнім на виставці про ідеї, закладені у своїх роботах, техніку виконання, цікаві моменти з процесу виконання своїх творів.

– Кожна робота унікальна, як і дитина, яка її створила, – розповіла викладачка школи мистецтв Олена Киця.

Начальниця відділу культури Марія Душук побажала юним художникам пам’ятати про свою ідентичність, творити та розвиватися надалі.

З позитивними відгуками про роботи виступив художник-реставратор Артем Погрібний.

Виставка триватиме протягом місяця. Кожен охочий може її відвідати за адресою: пр-т Дружби, 27, виставковий зал Нововолинського історичного музею.

У приміщенні музею встановлена скринька для добровільних внесків на автомобіль для наших Захисників з 14-ї окремої механізованої бригади. Запрошуємо помилуватися роботами юних талантів та підтримати військових.Реклама у Нововолинську