Головна Без категорії У Нововолинську відзначили Міжнародний день благодійності

У Нововолинську відзначили Міжнародний день благодійності

182
0

Джерело: Нововолинська міська рада

З нагоди Міжнародного дня благодійності в малому залу Палацу культури відбулася урочистість. Міський голова Борис Карпус висловив вдячність усім людям доброї волі, які щоденно своєю працею роблять внесок у Перемогу.

– Нововолинська громада з перших днів війни стала потужним волонтерським хабом. Підтримка військових, ВПО – всіх, хто потребує допомоги, не згасає і досі. Сила єдності нововолинців вражає і наближає нашу велику Перемогу! – зазначив очільник громади у виступі.

Подяки міського голови та Почесні грамоти з нагоди сьогоднішнього свята, а також з нагоди Дня Незалежності України, Дня міста та Дня шахтаря вручені працівникам різних галузей: комунальникам, шахтарям, освітян, громадським діячам і, звісно, волонтерам.

У День благодійності згадали імʼя Марії Карпінської, засновниці Нововолинського осередку Суспільної служби та філії «Союзу українок».

Марії Олексіївні присвоєно звання Почесна громадянка Нововолинської громади. Нагрудний знак і посвідчення міський голова вручив невістці – пані Анжелі.

Музичні вітання звучали від вихованців і солістів Нововолинського міського Палацу культури.Реклама у Нововолинську