Головна Без категорії Оголошуються конкурси на посади керівників закладів культури

Оголошуються конкурси на посади керівників закладів культури

368
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру», Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури затвердженого наказом Міністерства культури України 01.07.2016 №497, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за № 1029/29159 Нововолинський міський палац культури (місцезнаходження закладу: бульвар Шевченка, будинок 6, м. Нововолинськ Володимирського району Волинської області) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– керівника художнього філії «Міський клуб» Нововолинського міського палацу культури;

– керівника художнього філії «Будинок культури селища Благодатне»

Нововолинського міського палацу культури;

– керівника художнього філії «Будинок культури Грядівського старостинського округу» Нововолинського міського палацу культури;

Вимоги до кандидатів:

– повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) ;

– без вимог до стажу роботи;

– професійна компетентність, вміння координувати роботу творчих підрозділів щодо проведення великих масових художніх заходів;

– вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до Нововолинського міського палацу культури , що знаходиться за адресою м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, та направляють за ел. адресою palatc.nv@gmail.com такі документи:

– заява про участь в конкурсі у довільній формі;

– особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;

– копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи приймаються з 12 вересня по 25 вересня 2023 року (упродовж 14 днів з дня оголошення конкурсу). Строк проведення конкурсу до 16 жовтня 2023 року. Засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посади:

– керівника художнього філії «Міський клуб» Нововолинського міського палацу культури;

– керівника художнього філії «Будинок культури селища Благодатне»

Нововолинського міського палацу культури;

– керівника художнього філії «Будинок культури Грядівського старостинського округу» Нововолинського міського палацу культури; відбудеться 2 жовтня 2023 року 0 10:00 год, за адресою: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6 (Мала Концертна Зала палацу культури).

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (096) 601 97 41.Реклама у Нововолинську