Головна Без категорії Запрошують до участі в конкурсі кращих практик співпраці громадянського суспільства, бізнесу та...

Запрошують до участі в конкурсі кращих практик співпраці громадянського суспільства, бізнесу та влади

126
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У рамках інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» проводиться щорічний конкурс, що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.

Подати заявку на участь у цьогорічному конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, представники бізнесу, так і органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Для участі у конкурсі необхідно до 14 вересня 2023 року включно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.

Кращі історії про спільні проєкти (практики співпраці) будуть висвітлені у тематичному збірнику для розміщення на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Про окремі історії успіху планується зробити відеоролики.

Для включення до збірника історія успіху має відповідати таким критеріям:

– участь у проєкті/ініціативі представників трьох секторів: органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування), бізнесу та інституту громадянського суспільства; – початок і продовження проєкту/ініціативи після початку повномасштабного вторгнення; – інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах; – проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

У випадку виникнення додаткових запитань, ви можете звернутися до контактної особи – менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі (v.kudelia@cedem.org.ua).

Проєкт реалізовується в межах Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права.Реклама у Нововолинську