Головна Без категорії Нововолинськ відвідали представники громад з Львівщини та Закарпаття

Нововолинськ відвідали представники громад з Львівщини та Закарпаття

198
0

Джерело: Нововолинська міська рада

12 вересня Нововолинськ приймав голів територіальних громад Львівської та Закарпатської областей. Візит делегації організували за підтримки програми «ULEAD з Європою».

Почалася зустріч з презентації Нововолинська у ракурсі інвестиційної привабливості. Міський голова Борис Карпус розповів присутнім про створення індустріального парку NOVO, переваги вільної економічної зони, релокований у Нововолинську громаду бізнес, програми та проєкти для сприяння підприємницької діяльності.

Гості з Львівщини та Закарпаття поінформували про кращі практики взаємодії з бізнесом у своїх громадах.

Спільно з представницею управляючої компанії делегація відвідала територію індустріального парку. Поспілкувалися про першочергові завдання. Зокрема, це – підключення комунікацій, розподіл земельних ділянок, залучення резидентів.

На практиці показали гостям досвід у залученні релокованого бізнесу. Підприємство «Green company» переїхало у Нововолинськ після повномасштабного вторгнення з Маріуполя. Тут займаються переробленням пластику. ВУКГ має досвід співпраці із «Green company». Всі ПЕТ-пляшки, які мешканці викидають в окремі контейнери, комунальники пресують і здають на підприємство. За зароблені кошти вже придбали причіп і подрібнювач деревини.

Фермерське господарство «Дари Волині» – це гарний приклад залучення грантових коштів у бізнес. Побували в яблуневих садах, оглянули процес вирощування, збору та зберігання яблук. Тут і підбивали підсумки візиту.Реклама у Нововолинську