Головна Без категорії Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2023: долучайтеся до акції

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2023: долучайтеся до акції

294
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У п’ятницю, 15 вересня, на підтримку всесвітньої акції «World Cleanup Day» у Нововолинську будуть прибирати територію біля міського озера та спортивний майданчик на вулиці Сірка. Початок о 10:00. Запрошуємо усіх небайдужих долучитися.

Підприємства, організації, заклади освіти, а також просто активні мешканці громади можуть самостійно прибрати певну локацію чи прибудинкову територію і таким чином стати учасниками «World Cleanup Day».

Результат своєї участі у Всесвітньому дні прибирання ви можете зареєструвати за посиланням: https://cutt.ly/swz8TfrH до 25 вересня 2023 року включно.

Прибирання можна зробити у своїх гаджетах. Видалення зайвої інформації зі своїх телефонів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу. Реєстрація результатів на сайті https://letsdoitukraine.org/digitalcleanup/ .

Для інформації: всесвітня акція з прибирання «World Cleanup Day» проводиться щороку у вересні. До заходів долучаються понад 190 країн. Серед учасників і Україна.

Цьогоріч акція відбувається під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Основна мета заходів – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Для закладів освіти відбудеться конкурс. Детальніше про нього та умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/Hwz8Oa7t .Реклама у Нововолинську