Головна Новини міста У Нововолинську розпочався триденний тренінг на тему енергоменеджменту

У Нововолинську розпочався триденний тренінг на тему енергоменеджменту

252
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У Нововолинську проводять навчання для енергоменеджерів, керівників бюджетних установ та підприємств, а також для осіб відповідальних за збір даних з енергоспоживання будівель.

Заняття організував відділ проєктної діяльності та інвестицій спільно з Асоціацією «Енергоефективні міста України» в рамках проєкту «Зовнішній енергетичний менеджмент для українських громад».

13 вересня перші лекції провели для двох груп слухачів. У одній групі лекцію слухали завідувачі господарства та особи відповідальні за енергоменеджмент по установах. Спікери надали роз’яснення та рекомендації щодо роботи енергоменеджменту базового рівня, наголосили про важливість своєчасного та правильного відображення даних для формування енергоефективної політики громади.

В другій частині навчань взяли участь керівники бюджетних/комунальних установ та підприємств. Проаналізували структуру СЕМ в установах, розглянуто основні нормативні документи, що формують політику енергоефективності в громаді.

На заході був присутній міський голова Борис Карпус. Очільник громади наголосив, що енергоменеджмент повинен бути у пріоритеті. Для покращення енергетичного сектору у громаді важливо, щоб робота була системна.

Загалом заняття триватимуть три дні.Реклама у Нововолинську