Головна Без категорії Продовжено термін подачі документів для призначення грошової допомоги від держави громадянам постраждалим...

Продовжено термін подачі документів для призначення грошової допомоги від держави громадянам постраждалим внаслідок підриву Російською...

222
0

Джерело: Нововолинська міська рада

19 червня 2023 року Уряд прийняв розроблену  Мінсоцполітики постанову, відповідно до якої одноразову матеріальну грошову допомогу від держави  в розмірі 5 тис.грн отримають всі постраждалі громадяни внаслідок підриву  Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції.

Допомога призначається одноразово у розмірі 5000 гривень на одну постраждалу особу в разі звернення за такою матеріальною грошовою допомогою не пізніше ніж до 31 жовтня 2023 року (включно).

Матеріальна грошова допомога призначається на кожну особу, яка належить до постраждалого населення.

Постраждалими визнаються ті особи, які  на момент виникнення надзвичайної ситуації :

  • проживали/були зареєстровані/задекларовані у населених пунктах, що розташовані в районах     підтоплень Миколаївської та Херсонської областей. Перелік населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень разом із переліком вулиць та адрес (за можливістю) затверджується Миколаївською та Херсонською обласними військовими адміністраціями;
  • перемістилися після 6 червня 2023 р. з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Миколаївської та Херсонської областей, для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309, та які були зареєстровані/задекларовані до 6 червня 2023 р. в населених пунктах, що включені до переліку населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей.

Призначення матеріальної грошової допомоги  здійснюється  органами соціального захисту населення Миколаївської та Херсонської  областей.

Для того, щоб отримати допомогу, постраждалому необхідно  звернутися із заявою до органів соціального захисту населення  за місцем перебування   до 31 жовтня  2023 р. (включно).

Необхідно пред’явити наступні документи:

  • документ, що посвідчує особу, або єДокумент;
  • документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • для дітей – свідоцтво про народження дитини або е-свідоцтво про народження. Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків.

При цьому заяву про надання матеріальної грошової допомоги особі, яка визнана судом недієздатною, може подавати її законний представник або уповноважена особа органу опіки та піклування.

Звертаємо увагу, що у випадку, якщо документи були втрачені, людина може пред’явити їхні скан- чи  фотокопії або використовуються відомості з Єдиного державного демографічного реєстру та інших державних інформаційних ресурсів.

У разі неправомірного або повторного отримання матеріальної грошової допомоги суми виплаченої такої допомоги повертаються постраждалою особою добровільно або за вимогою органу соціального захисту населення або  в судовому порядку.Реклама у Нововолинську