Головна Без категорії Волинські податківці запрошують представників бізнесу до діалогу з питань застосування РРО/ПРРО

Волинські податківці запрошують представників бізнесу до діалогу з питань застосування РРО/ПРРО

270
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Щоб поінформувати максимальне коло представників бізнесу про вимоги до застосування РРО/ППРО Головне управління ДПС у Волинській області започаткувало щотижневі семінари з платниками податків у режимі онлайн.

Дистанційні зустрічі на платформі ZOOM проходять у понеділок та четвер із 16.00 до 17.00.

Відповіді на найбільш актуальні питання щодо застосування РРО/ПРРО підприємці зможуть отримати під час онлайн-спілкування з фахівцями управлінь податкового аудиту та податкових сервісів.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують платникам податків стежити за анонсами онлайн-семінарів на вебсайті та на сторінці ГУ ДПС у Волинській області у мережі Facebook та долучатися до обговорення положень Закону № 3219-IX.

Консультаційну допомогу щодо роботи з ПРРО надають також у Нововолинській державній податковій інспекції за адресою: м.  Нововолинськ, вул.  Митрополита Шептицького, 18, номери телефонів (03344) 3-04-40 та 0671052661.

Нагадаємо, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».Реклама у Нововолинську