Головна Новини Нововолинська У місті Нововолинськ, відбулися тренування рятувальників в димокамері

У місті Нововолинськ, відбулися тренування рятувальників в димокамері

210
0

21 вересня на базі Львівсько-Волинського воєнізованого гірничо-рятувального загону у місті Нововолинськ, відбулися тренування рятувальників 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області в димокамері.

Під час заходу практично відпрацювалися основні робочі питання та вправи, які виконують надзвичайники у повсякденній роботі. Ланки ГДЗС, одягнені в апарати на стиснутому повітрі із засобами зв’язку, ліхтарями та пожежним рукавом шукали в димокамері умовного потерпілого та виносили його на свіже повітря. Для більшого психологічного навантаження, темне приміщення було заповнено їдким димом, адже саме такими є умови реальної пожежі.

Такі заняття входять до системи підготовки особового складу. Проводяться для вдосконалення професійної майстерності рятувальників, підвищення їхнього рівня готовності до виконання спеціальних завдань. Також для перевірки практичних навичок газодимозахисників на яких покладене найвідповідальніше та найважливіше завдання, – порятунок людей, розвідка та гасіння пожеж. А під час таких тренувань і відпрацьовуються до автоматизму дії рятувальників.Реклама у Нововолинську