Головна Без категорії У Нововолинському ліцеї №3 реалізують проєкт «Калина пам’яті»

У Нововолинському ліцеї №3 реалізують проєкт «Калина пам’яті»

382
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Цьогоріч в Україні розпочали акцію «Калина пам’яті», ініційовану платформою пам’яті «Меморіал». До участі у проєкті організатори відібрали лише дві заявки з Волинської області. Серед учасників – Нововолинський ліцей №3.У закладах освіти України висадять алеї із кущів калини, які будуть нагадувати перехожим про подвиг наших загиблих Захисників. Кожна рослина присвячена військовослужбовцям, які пов’язані із навчальним закладом.

29 вересня, напередодні Дня Захисника та Захисниці України, понад 20 кущів калини висадили біля Нововолинського закладу освіти №3. До акції долучилися військовослужбовці, рідні загиблих Захисників України, учні та їхні батьки, вчителі ліцею, волонтери, начальниця відділу культури Марія Душук.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів, пригадали Захисників, які навчалися у ліцеї Нововолинському №3 чи водили сюди своїх дітей.

Директорка закладу Наталія Руга висловила сподівання, що захід, який відбувся залишить слід у серцях ліцеїстів, а калинова алея буде згадкою про наших земляків, які полягли за свободу та незалежність України.Реклама у Нововолинську