Головна Новини Нововолинська Воїну з Нововолинська просять посмертно присвоїти звання Героя України

Воїну з Нововолинська просять посмертно присвоїти звання Героя України

802
0

Відповідну петицію на сайті Президента Україна зареєструвала Галина Павлюк.

Військовослужбовець ЗСУ, сержант Лисиця Олександр Валерійович 03.04.1978 р.н. –  житель Волинської області м.Нововолинська, – повідомляє VSN.

З перших днів повномасштабного вторгнення він не зміг стояти осторонь і 26 лютого 2022 року поповнив ряди захисників України. Потрапив до 63 бригади 2 механізованого відділення 1 механізованого зводу 1 механізованої роти 107 механізованого батальйону в/ч А 3719 на посаду кулеметника.

Відразу був призначений командиром відділення і разом з побратимами боронив цілісність нашої держави та виганяв ворога з населених пунктів в Баштанському та Миколаївському районі, Миколаївської області. Брав участь у бойових діях на території м.Бахмут, Донецької області. Пройшов найзапекліші точки Херсонської і Донецької областей пліч-о-пліч разом зі своїми побратимами.

Загинув Лисиця Олександр 2 липня 2023 року внаслідок поранень несумісних з життям, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту с.Діброва, Сєвєродонецького району, Луганської області при здійсненні заходів із забезпечення оборони України.

Олександр із честю та гідністю виконав свій обов’язок відданого захисника України, до останнього подиху залишився вірним своїм побратимам, своєму народові та державі.

Наша сім’я пишається Олександром, його мужністю та відданістю, силою духу і патріотизмом, незламним характером і вірою в Перемогу“, – йдеться в тексті петиції.



Реклама у Нововолинську