Головна Без категорії “До і Після”: Артем Погрібний у Нововолинську презентував колекцію художніх робіт

“До і Після”: Артем Погрібний у Нововолинську презентував колекцію художніх робіт

314
0

Джерело: Нововолинська міська рада

6 жовтня у Нововолинському історичному музеї відкрили виставку авторських робіт та реставрованих ікон харківського художника Артема Погрібного. Експозиція має назву «До і після».

На початку повномасштабного вторгнення митець з сімʼєю приїхав у Нововолинськ. Працював над реставрацією Царських воріт та ікони Таємна вечеря – фрагментами іконостаса ХVIII століття. Цей іконостас до початку 90-х років ХХ століття прикрашав Низкиницький Успенський монастир. Згодом у храмах поблизу Нововолинська вдалося знайти ще кілька старовинних ікон, які Артем із також поновив.

Реставраційні роботи митець поєднував зі створенням власних полотен. У авторських творах художник відтворює власне світобачення та емоції.

На відкриття персональної виставки Артема Погрібного завітав міський голова Борис Карпус з дружиною, місцеві художники, друзі та знайомі митця, поціновувачі образотворчого мистецтва.

Очільник громади привітав Артема Погрібного з прийдешнім святом – Днем художника та побажав і надалі зростати у творчості.

Виставка триватиме до 23 листопада, тому кожен охочий може переглянути полотна та відреставровані ікони на другому поверсі історичного музею.Реклама у Нововолинську