Головна Без категорії Відбулося засідання конкурсної Комісії з відбору позичальників коштів Револьверного фонду Міст Асоціації...

Відбулося засідання конкурсної Комісії з відбору позичальників коштів Револьверного фонду Міст Асоціації “Енергоефективні міста України”

216
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Сьогодні, 17 жовтня, заступник міського голови Микола Пасевич провів засідання міської конкурсної Комісії з відбору позичальників коштів Револьверного фонду Міст Асоціації “Енергоефективні міста України”.

На засіданні розглянули заяви двох претендентів на участь у конкурсі: ОСББ “Каштан” та ОСББ “Шахтарський 36”. Загальна сума позик, які хочуть отримати позичальники для реалізації заходів з енергоефективності, становить 130 000 гривень.

Комісія допустила претендентів до участі у конкурсному відборі. Далі заяви розгляне Асоціація “Енергоефективні міста України”, після цього ОСББ отримають фінансову допомогу.

Детальна інформація як ОСББ взяти участь у конкурсному відборі позичальників для поворотної фінансової допомоги та перелік документів, за посиланням http://surl.li/mgbjdРеклама у Нововолинську