Головна Без категорії Нове обладнання та додаткові робочі місця: ТОВ «Вербена» отримало грант за програмою...

Нове обладнання та додаткові робочі місця: ТОВ «Вербена» отримало грант за програмою «єРобота»

384
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Міський голова Борис Карпус разом із заступником голови волинської ОВА Олександром Троханенком оглянули виробництво, склади та нове будівництво на ТОВ «Вербена» у Нововолинську.

До слова, попередній робочий візит на підприємство був півтора року тому. Тоді на місці сучасної лінії виробництва стояли лише порожні приміщення. Тепер тут все змінилося і налагодилося. Чіткі процеси, де кожен працівників впевнено виконує свої завдання.

Нещодавно ТОВ «Вербена» виграло грант за програмою «єРобота» на загальну суму 11, 4 мільйонів гривень, з яких 8 мільйонів – грантові кошти, 3,4 мільйона – співфінансування підприємства. За ці кошти придбали декілька потужних агрегатів, які значно спростили та вдосконалили процес.

Зокрема, лінію з виробництва консервів у жерстяних банках і комплект холодильного устаткування. У рамках проєкту підприємство створило 25 нових робочих місць. Тому хто шукає роботу – звертайтеся.

Мʼясні та овочеві тушкованки й паштети від «Вербени» знає вся Україна. А головне – їх дуже люблять бійці на передовій.Реклама у Нововолинську