Головна Без категорії «Сімейний фестиваль» у Нововолинську: фоторепортаж

«Сімейний фестиваль» у Нововолинську: фоторепортаж

338
0

Джерело: Нововолинська міська рада

27 жовтня центральна площа міста перетворилася на локацію для дозвілля та нових знань. Тут відбувся «Сімейний фестиваль», організований благодійним фондом «Рідні» у партнерстві з Міжнародним дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Центром соціальних служб виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Нововолинськ – одне із трьох міст Волині, яке отримало можливість провести захід. Подія мала мету підтримати внутрішньо переміщених осіб, родини, які перебувають у складних обставинах, а також допомогти сім’ям ментально та фізично відпочити.

Гості заходу, а їх зібралося понад півтисячі, мали заняття до смаку. З дітьми та молоддю грали ігри, малювали, у творчих майстернях створювали іграшки, проводили наукові експерименти з хімії та фізики, знайомились із роботою 3D-принтера і робототехніки. Батьки мали можливість послухати кількахвилинні лекції, проконсультуватися з психологами, медичними працівниками та педагогами.

Вихованці Нововолинської дитячої школи мистецтв доповнили фестиваль музичними номерами. Колектив Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості створювали аквагрим, а фотозону презентував Міжшкільний ресурсний центр.

На завершення заходу, серед зареєстрованих учасників провели розіграш подарунків.

Дякуємо організаторам за динамічний захід та позитивні емоції.Реклама у Нововолинську