Головна Без категорії На черговому засіданні виконавчого комітету розглянули 40 питань порядку денного

На черговому засіданні виконавчого комітету розглянули 40 питань порядку денного

159
0

Джерело: Нововолинська міська рада

2 листопада міський голова Борис Карпус провів чергове засідання виконавчого комітету. Схвалено декілька Програм на 2024 – 2026 роки. Зокрема, Програму розвитку інформаційного простору та зв’язків з громадськістю, розвитку фізичної культури і спорту та Цільової програми «Тепла оселя».

Затверджено протоколи засідань конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на збирання та перевезення побутових відходів. На території Нововолинська здійснюватиме вивезення побутових відходів Виробниче управління комунального господарства, у Благодатному та Грибовиці – ФОП Олена Лисюк.

Також прийнято ряд рішень щодо затвердження протоколів засідань аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації. Зокрема, приміщення рятувальної станції, площею 67,0 м2 та ангар для човнів, площею 59,0 м2, за адресою: вулиця Шевченка, 37а, с. Низкиничі, а також приміщення бувшої пожежної частини МПК-12, площею 184,1 м2, на вулиці Перемоги, 1м, селище Благодатне.

З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті Нововолинської міської ради.Реклама у Нововолинську