Головна Без категорії У Благодатне на щиті повернувся Герой України Костянтин Мрочко

У Благодатне на щиті повернувся Герой України Костянтин Мрочко

206
0

Джерело: Нововолинська міська рада

11 листопада 2023 у Нововолинській громаді навіки попрощалися із полеглим танкістом, Героєм України Костянтином Мрочком.

На майдані Незалежності у Нововолинську відбулася панахида і прощання з містом.

Чин похорону виконали у храмі Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього у Благодатному. Місцем вічного спокою для Героя України стало кладовище рідного селища.

Костянтин Мрочко мав великий бойовий досвід. У 2014 році був серед перших, хто пішов на захист України. Брав участь у боях за Марʼїнку та Маріуполь. Вивів колону наших танків по замінованому полю із Дебальцевого.

Костянтин був одним із кращих танкістів України.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, наш Захисник повернувся з Ізраїлю, де працював кілька років, та знову став до лав ЗСУ.

Загинув Костянтин Мрочко 8 березня 2022 поблизу селища Макарів на Київщині. Там точився нерівний танковий бій з російськими окупантами, які проривалися до нашої столиці. Ворожу колону вдалося зупинити.

12 березня 2022 Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення нашого земляка орденом Золота Зірка та присвоєння йому звання Герой України (посмертно).

Лише через понад півтора року, після численних експертиз, Костянтина Мрочка ідентифікували та повернули у рідне Благодатне.

Героєві України назавжди 37.

Вічна йому памʼять, вдячність та шана.Реклама у Нововолинську