Головна Без категорії Управління соціального захисту населення нагадує про зміни до порядку призначення виплат ВПО

Управління соціального захисту населення нагадує про зміни до порядку призначення виплат ВПО

112
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Для внутрішньо переміщених осіб починаючи з серпня 2023 року виплата допомоги продовжується або призначається на шість місяців:

• для осіб з інвалідністю та дітей ‒ 3000 грн; • для інших осіб ‒ 2000 грн.

З 1 вересня 2023 року виплата допомоги продовжується для тих громадян, чий майновий стан потребує такої підтримки, і не продовжується для громадян, чий майновий стан дозволяє здійснювати суттєві витрати без допомоги держави.

Якщо під час отримання допомоги настав строк повторного огляду медико-соціальною експертною комісією особи з інвалідністю, така допомога продовжує надаватися протягом трьох місяців з дня закінчення строку дії довідки зазначеної комісії у розмірі 3000 грн, встановленому для осіб з інвалідністю. Особи, які проживають на території, зазначеній у переліку територій, на яких медико-соціальні експертні комісії тимчасово не виконують свої повноваження, продовжують отримувати допомогу в розмірі, встановленому для осіб з інвалідністю незалежно від строку закінчення дії довідки медико-соціальної експертної комісії.

Уповноважена особа зобов’язана протягом 14 календарних днів після виникнення змін, які впливають на визначення права на отримання допомоги, поінформувати про це засобами поштового/електронного зв’язку орган соціального захисту населення, уповноважену особу виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центр надання адміністративних послуг.

Також нагадуємо, що отримувач допомоги несе відповідальність за достовірність інформації наданої для призначення державної соціальної допомоги.Реклама у Нововолинську