Головна Без категорії “Ветеран”: нову комплексну послугу для військових та членів їхніх родин відкрили у...

“Ветеран”: нову комплексну послугу для військових та членів їхніх родин відкрили у ЦНАПі

74
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У четвер, 17 листопада, у Центрі надання адміністративних послуг запустили комплексну послугу “Ветеран”.

Сервіс дає можливість військовослужбовцям, їхнім сімʼям та родинам загиблих Захисників отримати необхідні адмінпослуги без черг та затримок. Через «єдине вікно» можна дізнатися про можливості реабілітації, навчання та працевлаштування. Отримати інформацію з житлових, соціальних, адміністративних та земельних питань. Загалом спеціалісти надаватимуть понад 20 послуг та консультуватимуть з інших питань, які не входять у цей перелік.

На відкритті послуги “Ветеран” у ЦНАПі були присутні міський голова Борис Карпус, його заступниця Ніна Шумська, керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк та представники Міністерства у справах ветеранів. Як зазначив під час зустрічі директор департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько, ветеранська політика – це відповідальність держави, тому Мінветеранів працює над постійним розширенням послуг для ветеранів у ЦНАПах.

Начальниця Нововолинського ЦНАПу Алла Ковальчук ознайомила присутніх з роботою послуги “Ветеран” та познайомила з фахівцями, які працюватимуть з військовими та їхніми родинами.Реклама у Нововолинську