Рятувальники Володимирського районного управління, спільно з командою ДЮРП провели «Єдиний урок з безпеки» у Поромівському ліцеї Поромівської сільської ради.
Під час заходу фахівці ДСНС спільно з юними рятівниками розповіли школярам про основні правила поведінки в умовах небезпеки. Працівники ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі.
Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407391533_683586620621249_4193317732240323824_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=RAb4AIIQwmkAX8Exs0i&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCWUvTdZsksuuT28hMrrspfmed7VSPBQy6m6-zyES2GuA&oe=656E97CC)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407379411_683586927287885_7334112676436771950_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=m75cU7SeCWAAX8ib21_&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfA6h-yELG2eiwAKEG4mqsehHWnA3zwbvw63hX_DPRSOvA&oe=656ECAB0)