Головна Без категорії Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

206
0

Джерело: Нововолинська міська рада

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації:

 • Детальний план території для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Володимира Винниченка, 2 в м. Нововолинську.
 • Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

  Розробник містобудівної документації: ФОП Мазурок Р.В., м. Володимир.

  Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 17.02.2022 року № 11/48 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинськ».

 • Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу на вул. Луцька в м. Нововолинську.
 • Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

  Розробник містобудівної документації: ФОП  Фурман О.В., м. Луцьк.

  Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 30.05.2023 року № 22/33 «Про детальні плани територій (ДПТ)».

 • Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Лесі Українки в с. Тишковичі.
 • Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

  Розробник містобудівної документації: ФОП Кондратюк В.М., м. Нововолинськ.

  Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 30.05.2023 року № 22/33 «Про детальні плани територій (ДПТ)».

  Детальні плани розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

  Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів.

  З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитись у робочі дні у відділі містобудування та архітектури (3-й поверх) міської ради.

  Письмові зауваження та пропозиції можна надсилати до 12 січня 2024 року на адресу міської ради.

  Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

  Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в Порядку проведення громадських слухань, залишаються без розгляду.

   Заплановані інформаційні заходи – 16 січня 2024 року о 10 год. в 304 каб. відбудуться громадські слухання та представлення містобудівної документації.  реклама у Нововолинськ