Головна Без категорії Безпека та доступність: у Нововолинську відбулася зустріч з ГО «Розвиток Волині»

Безпека та доступність: у Нововолинську відбулася зустріч з ГО «Розвиток Волині»

176
0

Джерело: Нововолинська міська рада

У міській раді обговорили заходи щодо реалізації безбар’єрного середовища у громаді. 14 грудня відбулася зустріч з представниками ГО «Розвиток Волині».

У заході взяли участь заступник міського голови Микола Пасевич, керівники, головні спеціалісти управлінь та відділів виконавчого комітету, директор Виробничого управління комунального господарства.

Очільниця громадської організації Ірина Колковська та виконавча директорка Алла Доманська поділилися реалізацією проєкту «Аудит безпеки міста Луцька».

На прикладі проєкту обговорили напрацювання щодо доступності у Нововолинську, проаналізували безпекову ситуацію та заслухали рекомендації для її поліпшення.

Варто зазначити, у місті заходи з доступності реалізовуються у сфері благоустрою, транспорту, надання медичних та адміністративних послуг.

До слова, влітку спільно з ГО «Розвиток Волині» у міській центральній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбарʼєрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно обумовленого насильства.реклама у Нововолинськ