Головна Без категорії Нововолинці взяли участь відкритій дискусії щодо стратегії розвитку Волинської області

Нововолинці взяли участь відкритій дискусії щодо стратегії розвитку Волинської області

156
0

Джерело: Нововолинська міська рада

«Волинь: від відновлення до розвитку в умовах війни та повоєнний період» – тема відкритої дискусії у Луцьку.

Депутати Верховної та обласної ради, представники Торгово-промислової палати, територіальних громад, бізнесу, медицини, освіти, громадського сектору, окреслили найбільш суттєві складові сталого розвитку Волинської області з урахуванням воєнного стану.

Нововолинську громаду представляв міський голова Борис Карпус, його заступниця Ніна Шумська, заступниця начальника управління економічної політики виконавчого комітету Юлія Лаврентій, представники бізнесу – Богдан Бадзюнь і Олександр Гоцка, директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка, представники громадських організацій.

Борис Карпус виступив у панельній дискусії «Формування пріоритетів регіонального розвитку у Волині. Особливості формування проєктів місцевого та регіонального розвитку».

У практичній частині учасники заходу в мікрогрупах сформували бачення щодо сприяння бізнесу, інноваційним технологіям, медицині, освіті, позиціюванню на міжнародному рівні та сприяння відкритості Волині.

Озвучені тези будуть враховані експертами при розробці стратегії розвитку Волинської області.

Діалог між представниками різних галузей — це запорука успішного розвитку громад та комфорту мешканців.реклама у Нововолинськ