Головна Без категорії У Благодатному відкрили простір для дітей

У Благодатному відкрили простір для дітей

360
0

Джерело: Нововолинська міська рада

28 грудня у будинку культури селища Благодатного відбулося відкриття локації для дозвілля, спілкування та навчання дітей. Реалізувати проєкт вдалося завдяки тристоронній співпраці благодійного фонду «Карітас-Волинь, благодійного фонду «Громада Благодатного» та Нововолинської міської ради.

Отець Володимир Кметь, директор БФ «Карітас-Волинь» освятив приміщення, побажав малечі та вихователям, які працюватимуть у новому просторі, успіхів та Божої опіки.

Наталія Купровська, керівниця БФ «Громада Благодатного», розповіла про багаторічну роботу з дітьми. Наразі під її опікою понад півсотні дітей. У новому просторі з дітворою будуть проводити тренінги, заняття з психологами, розважальні заходи, групи продовженого дня тощо.

Приємно, що усі ми зійшлися у співпраці та разом робимо добрі справи, — сказала під час вітального слова заступниця міського голови Ніна Шумська.

З нагоди відкриття у приміщенні організували благодійний ярмарок, а Ніна Шумська пригостила дітей фруктами та презентувала сертифікати на придбання канцелярського приладдя.реклама у Нововолинськ