Головна Без категорії Вакантна посада: головний спеціаліст юридичного відділу

Вакантна посада: головний спеціаліст юридичного відділу

188
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про вакантну посаду: головний спеціаліст юридичного відділу.

Кваліфікаційні вимоги:  вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Знання Конституції України та законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Житловий кодекс в Україні, Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Основні функціональні обов’язки на посаді:

– організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативно-правових актів, актів і законних вимог органів та посадових осіб місцевого самоврядування підприємствами, установами та організаціями, які підпорядковані Нововолинській міській раді та виконавчому комітету Нововолинської міської ради, та посадовими особами цих органів, під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків ведення державного, кооперативного обліку, інших житлових питань.

Для участі у співбесіді просимо надсилати резюме на електронну адресу: kadry@nov-rada.gov.ua

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків на посаді, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу, надаються відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном 31432 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00.реклама у Нововолинськ