Головна Новини міста Запрошуємо на роботу у відділ міжнародного співробітництва, туризму та промоцій

Запрошуємо на роботу у відділ міжнародного співробітництва, туризму та промоцій

226
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про вакантні посади:

Начальник відділу міжнародного співробітництва, туризму та промоцій виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Вільне володіння державною мовою, знання англійської, інших іноземних мов та основних програмам ПК.

Начальник відділу забезпечує: виконання покладених на відділ завдань   у сфері співробітництва з громадами із іноземними містами-партнерами, міжнародними організаціями, іноземними суб’єктами господарювання, соціального та гуманітарного співробітництва.

Головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва, туризму та промоцій виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Знання англійської, інших іноземних мов та основних програм ПК.

Головний спеціаліст відділу: координує інтереси міської ради, її виконавчих органів та міського голови в межах повноважень у відносинах з містами іноземних держав, а також з міжнародними організаціями та фондами, ініціює встановлення партнерських зв’язків з містами за кордоном та сприяє розвитку інформаційного, економічного, культурного співробітництва, обміну досвідом у галузі освіти, науки, спорту.

Для участі у співбесіді просимо надсилати резюме на електронну адресу: kadry@nov-rada.gov.ua

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків на посадах, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу та умови конкурсу, надаються виконавчим комітетом Нововолинської міської ради за телефоном 31432 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00.реклама у Нововолинськ