Головна Без категорії З Нововолинської громади завезли на передову автомобіль і обладнання для військових

З Нововолинської громади завезли на передову автомобіль і обладнання для військових

156
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Днями міський голова Борис Карпус, його заступник Микола Пасевич, керівник УЖК-1 Микола Лукашук і водій Богдан Ясінчук здійснили чергову поїздку в зону бойових дій. Відвідали бійців 100 бригади, які бережуть східні напрямки фронту. До поїздки долучився народний депутат України Ігор Гузь, депутат обласної ради Андрій Бокоч, міський голова Володимира Ігор Пальонка та його заступник Ярослав Матвійчук.

Від Нововолинської громади привезли військовим суттєву допомогу. Зокрема, вантажний повнопривідний автомобіль Iveco, обладнаний маніпулятором і тентом. Саме таке авто просили військові в запиті. Його будуть використовувати для довезення великогабаритних вантажів на бойові позиції.

Також передали 9 квадрокоптерів DJI Mavic Pro та БпАк «Чаклун» українського виробництва. Це вдалося придбати за зекономлені кошти субвенції на соціально-економічний розвиток, які ще до війни надійшли в бюджет Нововолинської громади за підтримки нардепа Ігоря Гузя.

Від заводу «Кроноспан» доставили 100 osb-плит для облаштування бліндажів.

Окрім мілітарного обладнання привезли військовим будматеріали, газові балончики, буржуйки та продукти харчування.реклама у Нововолинськ