Головна Без категорії Цифрова грамотність для літніх людей: у Нововолинську близько півтори сотні пенсіонерів відвідали...

Цифрова грамотність для літніх людей: у Нововолинську близько півтори сотні пенсіонерів відвідали курси

148
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Сучасна бібліотека – це не лише про книги. Це простір для спілкування, нових знань, творчості.

Серед найбільш успішних проєктів Нововолинської центральної бібліотечної системи – навчання цифрової грамотності для осіб літнього віку у Хабі цифрової освіти Novo Space. Простір функціонує на базі Нововолинської центральної міської бібліотеки.

Від осені 2023 року заняття відвідали 148 пенсіонерів. Серед них – 25 внутрішньо переміщених осіб.

Слухачі курсу вчаться працювати з обліковими записами Google та різними застосунками для смартфонів, подавати показники лічильників за допомогою чат-ботів і оплачувати за допомогою смартфона комунальні послуги, онлайн записуватися до лікаря й бронювати ліки, освоюють багато цифрових навичок, необхідних у час цифровізації.

Групові та індивідуальні заняття проводять два спеціалісти за спеціально розробленими програмами.

Нещодавно додатково почали навчати цифрової грамоти літніх людей на базі Нововолинської бібліотеки-філії №1 на 15 мікрорайоні.

Коли слухачі курсів завершать вивчення програми – вона триває 4 місяці – розпочнеться новий набір. Обов’язково про це поінформуємо.

Навчання проводять за сприяння швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.реклама у Нововолинськ