Головна Без категорії АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ за...

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ за 2023 рік

74
0

Джерело: Нововолинська міська рада

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

за 2023 рік

Протягом 2023 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку громади на 2023-2025 роки.

Шахтами міста за 2023 рік видобуто 18,9 тис.т вугілля, що на 6,1 тис.т менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства ДП «Волиньвугілля» виконали на 52,4 відсотка.

Чисельність наявного населення Нововолинської міської територіальної громади, станом на 1 січня 2023 року становила 57,9 тис. осіб.

Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати  та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Регулярно проводяться засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано керівників відповідних служб, підприємств, установ і організацій, які не забезпечують своєчасну, у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам.

Станом на 01.12.2023 заборгованість з виплати заробітної плати в економічно-активних підприємствах становила 10140,4 тис.грн.реклама у Нововолинськ