Головна Без категорії «України бачу світлий день»: культурно-мистецький захід об’єднав шанувальників музики у Нововолинську

«України бачу світлий день»: культурно-мистецький захід об’єднав шанувальників музики у Нововолинську

98
0

Джерело: Нововолинська міська рада

30 років у Нововолинську радує поціновувачів музики народний аматорський інструментальний секстет «Тільки для тебе» (керівник – Світлана Кушнірук). З нагоди ювілею колективу та напередодні Дня Соборності України, артисти виступили з концертом «України бачу світлий день» у міському палаці культури. У залі прозвучали класичні мелодії, народні пісні, твори відомих українських авторів. Під акомпанемент секстету «Тільки для тебе» співали солісти-вокалісти палацу культури, вокальна група Свято-Духівського собору, заслужений працівник культури України Олександр Каліщук.

Олександр Пилипович поділився спогадами про співпрацю з народним аматорським інструментальним секстетом «Тільки для тебе» з часу його заснування. Однією з перших спільно виконаних композицій була пісня «України бачу світлий день». Цю пісню заспівали й на ювілейному концерті.

Захід відвідав міський голова Борис Карпус. Очільник громади привітав усіх присутніх з Днем Соборності України, подякував артистам за натхненний захід та побажав їм й надалі творчого натхнення та переможного миру.

За багаторічну наполегливу працю, вагомий особистий внесок у розвиток української культури та мистецтва, творчі здобутки, високу професійну майстерність, активну участь у культурно-мистецькому житті міста та з нагоди 30-річного ювілею з дня створення відзначено подякою міського голови народний аматорський інструментальний секстет «Тільки для тебе».

Також подяки міського голови вручили мешканцю Грибовиці Андрію Войтовичу за активну громадську позицію, відважність і небайдужість, вагомий особистий внесок у захист Батьківщини, а також волонтерській ініціативі з виготовлення окопних свічок для Захисників у складі: Марії Ярощук, Сергія Орната, Вікторії Орнат, Петра Михалуся, Любові Михалусь, Галини Вишняк, Руслана Вишняка, Наталії Дубинюк і Сергія Дубинюка.

Усім учасникам Народного аматорського інструментального секстету «Тільки для тебе» вручили відзнаки відділу культури.реклама у Нововолинськ