Про це забудовник повідомив у Фейсбук:
Суд зупинив свавілля та відновив порушені права ЖБК “Краєвиди Волині” та мешканців Нововолинської територіальної громади. Постанови Північно-західного апеляційного господарського суду від 23.01.2024 скасували неправомірне рішення та відновили справедливість!
Незважаючи на виклики військового стану, інфляцію та нестабільність, забудовник разом з пайовиками ЖБК віддавав все, щоб завершити будівництво та забезпечити гідне житло громаді.
Позов, що мав незрозумілі вимоги, був відхилений, і тепер маємо право приймати в експлуатацію новий багатоквартирний будинок на вул. Стуса 2а!
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/358464344_737345734815205_4693360039059796584_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=lvgloIe0guAAX_1FSRn&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAQs6v-VhtxLJOtkcCp1efm0XtCNt9HYVJbbdnQfLAt_A&oe=65B6BAB7)