Головна Новини міста Робоча група щодо питань участі КП «Нововолинськводоканал» у спільному з Міжнародним банком...

Робоча група щодо питань участі КП «Нововолинськводоканал» у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку...

70
0

Джерело: Нововолинська міська рада

26 січня відбулося друге засідання робочої групи, яка вивчає питання участі комунального підприємства «Нововолинськводоканал» у проєкті розвитку міської інфраструктури, що реалізовується спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Робоча група у складі громадських активістів, депутатів Нововолинської міської ради, працівників «Водоканалу» проаналізувала фінансові документи підприємства, ознайомились із факторами, які призводять до збитків.

За попередньою оцінкою, втрати води через незаконне підключення до водопровідних мереж становить понад 30 відсотків. Відтак, робоча група рекомендувала підприємству «Нововолинськводоканал» провести перевірку багатоквартирних будинків та підприємств й звітувати на засіданні виконавчого комітету про виявлені порушення.

Прийнято рішення зробити розрахунок вартості встановлення приладів обліку та сформувати перелік обʼєктів, які потребують встановлення лічильників першочергово.

КП «Нововолинськводоканал» має підготувати та надати робочій групі фінансовий звіт про роботу за 2023 рік.

Наступне засідання робочої групи заплановане на початок лютого.реклама у Нововолинськ