1-го лютого о 4 ранку виникла пожежа на підприємстві «Пан Курчак» на вулиці Сокальській у Нововолинську, – пише «БУГ».
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422606607_1189540875363274_1170303716423123155_n-1.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/423568349_1349477275761637_2921597825752147540_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/421077479_939467140602428_4169757788205997715_n.jpg)
Інформація від ДСНС станом на 8:30:
«Сьогодні відбулась пожежа на товаристві з обмеженою відповідальністю Птахокомплексі «Губин».
О 04:10 до Служби порятунку порятунку 101 надійшло повідомлення про загорання в складській будівлі у м. Нововолинськ на вул. Сокальська. На гасіння пожежі прибули рятувальники 5, 7, 18, 15 державних пожежно-рятувальних частин, оперативно-кординаційний центр, мобільно-оперативна група, відділення радіаційно-хімічного захисту, відділення газодимозахисної служби, дослідно-випробувальна лабораторія.
Також залучались працівники добровільної пожежних команди села Поромів та працівники місцевих пожежних команд с. Павлівка і м. Устилуг. у кількості 15 одиниць спеціальної техніки та 49 осіб особового складу.
Площа пожежі 4000 м². Без потерпілих та загиблих.На гасіння подано 6 спеціальних стволів, 1 лафетний ствол та працює 4 ланки в апаратах на стисненому повітрі. Загорання локалізовано.
Рятувальники продовжують працювати.»