![](https://storage1.censor.net/images/9/a/c/4/9ac43df8f5bce591ab3a8b7cf0f3b04f/528x330.jpg)
Ворунін Максим 22 січня 1979 року народження із села Каракокша республіки Алтай. Був у 239-му танковому полку зі “Шторм Z”. Мету війни пояснити не може. Нарікає, що їхні солдати вже заплуталися рахувати, кому скільки мають платити, за що платити і як все працює. Зате чітко стверджує, що тут його охороняли краще, ніж у в’язниці. Окупант був учасником штурму українських позицій в Авдіївці.
Переглянути ВІДЕО: https://censor.net/ua/video_news/3471751/polonenyyi_okupant_zrobyv_ziznannya_schodo_viyiny_v_ukrayini_ya_ne_to_chtob_natsyst_prosto_ya_bld_ne