Міська каналізація не встигає передихати від навали вологих серветок, – йдеться в повідомленні КП Нововолинськводоканал у Фейсбук.
“Міська каналізація не встигає передихати від навали вологих серветок. Учора, 6 лютого, хлопці з аварійної бригади КП Нововолинськводоканал витягли з каналізаційного колектора по вул. Нововолинській два відра вологих серветок, волосся, ганчір’я та поліетиленових пакетів.
Сказати, хто саме викидає вологі серветки в унітаз, не можемо. В даний колектор збираються стічні води з центра міста. Ще раз наголошуємо, що ці мокрі, м’які, білі, запашні шматочки не розчиняються у воді, а забивають труби, спричинюють аварії та неприємності для мешканців.
Безпечніше вологі серветки викидати у смітник, щоб міській каналізації дати трохи простору для нормального функціонування“,
— пише КП «Нововолинськводоканал».
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/426292450_848778227050373_5658267717963491684_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=1QgFVX_eyigAX_uWabu&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAuTaAkbOIHlGPBM9pHX72HCc40EmxDz7JaZ_9eneKLmQ&oe=65C94FA2)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425835542_848778237050372_129223302954425679_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=yMRJUuC6oLYAX_oLGRC&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAJhorjtR_qfZzVcZHMGpbpmhfWtxMklwNKvtta2LJOWQ&oe=65C8A8D7)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/426298292_848778247050371_4205722105384891926_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=QP16KsaTTLYAX-8RNGd&_nc_oc=AQlRD6lCyonYWL_CaTvs0TEUZqrBhrA1wt7rJov-swM7gCPvmfh4o9oe-6AORt7RC6s&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAWvwu69AC3o1xSnH5q5ipEBiQDqfGc6Sx421dfJrhsaA&oe=65C7D665)