Головна Без категорії Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: призери з Нововолинської громади

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: призери з Нововолинської громади

76
0

Джерело: Нововолинська міська рада

16 лютого завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні Нововолинських ліцеїв активно взяли участь та підтвердили свої ґрунтовні знання навчальних предметів хорошими результатами.

Географія:

  • Яницька Юліана, ліцей №1, 10 клас, І місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна;
  • Бишук Владислав, ліцей №1, 8 клас, ІІ місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна;
  • Сісарук Даниїл, ліцей №1, 8 клас, ІІІ місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна;
  • Грабовська Христина, ліцей №1, 9 клас, ІІІ місце, учитель Горбач Алла Євгеніївна.
Французька мова:

  • Сидорчук Аліса, ліцей №1, 9 клас, І місце, учитель Пригарська Катерина Вікторівна.
Біологія:

  • Шаповал Тимофій, ліцей №8, 8 клас, ІІ місце, учитель Калмикова Мар’яна Анатоліївна;
  • Ковальовець Дар’я, ліцей №1, 9 клас, ІІ місце, учитель Храпчун Світлана Миколаївна;
  • Лавренюк Тарас, ліцей №4, 10 клас, ІІ місце, учитель Павловська Тетяна Петрівна.
Хімія:

  • Бишук Ярослав, ліцей №1, 8 клас, ІІІ місце, учитель Ощаповська Наталія Василівна;
  • Регещук Оксана, ліцей №8, 10 клас, ІІІ місце, учитель Кантор Інна Миколаївна;
  • Приступа Марія, ліцей №8, 11 клас, ІІІ місце, учитель Кантор Інна Миколаївна;
Трудове навчання/обслуговуюча праця:

  • Довгун Даниїл, ліцей №7, 11 клас, ІІ місце, учитель Матіюк Андрій Анатолійович;
  • Король Христина, ліцей №5, 9 клас, ІІІ місце, учитель Вітюк Руслана Олексіївна;
  • Ніколайчук Анна, ліцей №5, 11 клас, ІІІ місце, учитель Вітюк Руслана Олексіївна.
Англійська мова:

  • Яницька Юліана, ліцей №1, 10 клас, ІІ місце, учитель Ковтун Світлана Зіновіївна;
  • Нестерович Юлія, ліцей №8, 11 клас, ІІІ місце, учитель Ступчик Зоя Романівна.
Фізика:

  •  Пріма Роман, ліцей №7, 8 клас, ІІ місце, учитель Саюк Наталія Володимирівна;
  •  Голованська Адріана, ліцей №1, 7 клас, ІІІ місце, учитель Дворак Назарій Анатолійович.
Правознавство:

  • Мельник Олександр, ліцей №7, 11 клас, ІІ місце, учитель Трофимчук Сергій Олексійович;
  • Кушнерук Анатолій, ліцей №4, 9 клас, ІІІ місце, учитель Шпур Оксана Степанівна.
Українська мова:

  • Яницька Юліана, ліцей №1, 10 клас, ІІ місце, учитель Марчук Мирослава Олександрівна.
Інформаційні технології:

  • Головенко Костянтин, ліцей №5, 11 клас, ІІІ місце, учитель Пух Вікторія Мирославівна;
  • Косар Дмитро, ліцей №5, 9 клас, ІІІ місце, учитель Пух Вікторія Мирославівна.
Німецька мова:

  • Ковальовець Дар’я, ліцей №1, 9 клас, ІІІ місце, учитель Козачук Лариса Миколаївна;
  • Мартінес Кириченко Давід, ліцей №6, 10 клас, ІІІ місце, учитель Полока Ірина Сергіївна.
Математика:

  • Мельник Олександр, ліцей №7, 11 клас, ІІІ місце, учитель Карасюк Ольга Ростиславівна.
Історія:

  • Савчук Вікторія, Грядівський ліцей, 11 клас, ІІ місце, учитель Максимчук Тетяна Володимирівна;
  • Шатковський Артем, ліцей №8, 11 клас, ІІІ місце, учитель Кот Оксана Григорівна;
  • Іщук Ілля, ліцей №8, 10 клас, ІІ місце, учитель Кот Оксана Григорівна;
  • Корзонюк Андрій, ліцей №8, 10 клас, ІІІ місце, учитель Кот Оксана Григорівна;
  • Саранча Арістарх, ліцей №5, 9 клас, ІІІ місце, учитель Подлевська Оксана Миколаївна;
  • Голян Єлисей Віталійович, Нововолинський ліцей №3, 9 клас, ІІІ місце, учитель Нестринюк Олена Миколаївна.
Інформатика:

  • Пріма Роман, ліцей №7, І місце, учитель Матіюк Андрій Анатолійович.
Пишаємося успіхами дітей. Бажаємо, щоб отримані знання у нововолинських ліцеях стали хорошою основою для майбутніх фахівців різних галузей. Дякуємо батьками та викладачам за працю та вміння зацікавити учнів.



реклама у Нововолинськ