Працівники ДСНС спільно з ювенальною поліцейською Людмилою Самолюк провели навчальну евакуацію ліцеїстів по сигналу «Повітряна тривога» та при повідомленні про замінування в одному з ліцеїв Нововолинської громади. За сигналом «Тривога» школярі під керівництвом адміністрації закладу залишили будівлю ліцею та пройшли в укриття. Після практичної частини діти дізналися від фахівців ДСНС та поліції основні правила безпеки та правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних або підозрілих предметів.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425308118_730608972585680_3994629641169034954_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=9IV2U7zQXp8AX-80Dnk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfACi1n53j6NK5GQGEhCAyh7VnjQ-yvgVfAPSK3e-2vNaQ&oe=65DAFCD4)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424955181_730608982585679_7563826832495788492_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ROs6xN3WbY4AX-OeRnA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfB3S9FsA3hbGnu-Jpq3-thifHrXj5ZInFUnS_BETMxT4A&oe=65DAF201)