Головна Новини міста Фахівці ДСНС спільно з директором соціального захисту Поромівської сільської ради провели рейдовий...

Фахівці ДСНС спільно з директором соціального захисту Поромівської сільської ради провели рейдовий захід у житловому...

156
0

На виконання розпорядження голови Волинської військової адміністрації від 18 жовтня 2023 року, фахівці ДСНС спільно з директором соціального захисту Поромівської сільської ради провели рейдовий захід у житловому секторі на території Поромівської громади.

У ході відпрацювання першочергово зверталась увага на помешкання осіб, що відносяться до «групи ризику»: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей та сімей, що потребують соціальної підтримки.

Жителям громади роз’яснили основні правила пожежної безпеки, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів та наголосили на забороні дітям відвідувати водні об’єкти без нагляду дорослих.

Разом з тим, під час рейду рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки тощо.

Після проведення рейдового заходу фахівці ДСНС провели робочу зустріч з головою громади, під час якої обговорили проблемні питання, які були виявленні в ході заходу та можливі шляхи їх вирішення.реклама у Нововолинськ