Головна Без категорії Нововолинська громада презентувала перші результати проєкту з управління комунальним майном

Нововолинська громада презентувала перші результати проєкту з управління комунальним майном

112
0

Джерело: Нововолинська міська рада

23 лютого у Нововолинську провели презентацію проєкту «Вдосконалення управління комунальними активами для відновлення громад». Цей проєкт – спільна робота Центру економічної стратегії, Акціонерного товариства “Прозорро.Продажі” та програми “U-LEAD with Europe”. У результаті відкритого відбору, для активної участі відібрано три громади – Нововолинську, Івано-Франківську та Чернівецьку.

У Нововолинську протягом кількох місяців робили інвентаризацію нерухомого майна комунальній власності. Отримані дані зацифровують та створюють електронний каталог із повним переліком і описом наявних об’єктів. Найбільш привабливі об’єкти будуть виставлені на онлайн-аукціон. Також громадам-учасникам проєкту надають менторський супровід та навчання фахівців, які займаються управлінням комунальним майном.

Сьогодні на презентацію проєкту «Вдосконалення управління комунальними активами для відновлення громад» завітав міський голова Борис Карпус, представники бізнесу Нововолинська, депутати Нововолинської міської ради, старости старостинських округів, працівники виконавчого комітету.

У вітальному слові Борис Карпус підкреслив важливість грамотного використання комунального майна на користь громади.

Під час заходу начальниця управління економічної політики Тетяна Корнійчук виступила з презентацією щодо наявних інвестиційних пропозицій, коротко поінформувала про грантові можливості та законодавчу базу для нового та вже наявного бізнесу у Нововолинській громаді.

Керівниця проєкту «Вдосконалення управління комунальними активами для відновлення громад» Ірина Піценко ознайомила гостей заходу з електронною торговою системою «Прозоро. Продажі».реклама у Нововолинськ