Головна Без категорії Близько 20 людей елегантного віку відвідують навчання з цифрової грамотності (відео)

Близько 20 людей елегантного віку відвідують навчання з цифрової грамотності (відео)

55
0

Джерело: Нововолинська міська рада

Цьогоріч у Хабі цифрової освіти бібліотеки-філії №1 на 15 мікрорайоні розпочали навчання з цифрової грамотності для людей елегантного віку.

Відвідувачів навчають як користуватися смартфоном, знайти та перевірити інформацію в інтернеті, створити обліковий запис, завантажити та зареєструватися в онлайн-сервісах чи додатках. Проведення курсів стало можливим завдяки участі бібліотеки у проєкті “Розвиток спроможності бібліотек-хабів цифрової освіти”, який впроваджується ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та “Проєкту підтримки Дія”.

В рамках Проєкту бібліотека-філія №1 отримала новий смартфон SAMSUNG. Мобільна техніка допоможе бути на зв’язку з відвідувачами, оперативно повідомляти їх про заплановані заходи. Навчання з цифрової грамотності для людей елегантного віку проходить щовівторка о 14:00. Телефон для запису – 0968405189 Світлана Василівна.

До слова, такі ж навчання проходять на базі центральної міської бібліотеки у Хабі цифрової освіти “Novo Space”.реклама у Нововолинськ